Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
pożyczka dla firm?
Autor Wiadomość
Aglo_pdg 

Wysłany: 2015-07-25, 21:30   pożyczka dla firm?

Niebawem otwieram firmę a także szukam kogoś, kto zaproponuje mi niskoprocentowy kredyt dla firm . Spełniam wszelkie wymogi, mam zdolność kredytową, ale nie chcę płacić ogromnych odsetek a także sporych kosztów przygotowania.
Powrót do góry

123dzerry321 

Wysłany: 2015-07-25, 21:31   

W drzwiach swojego samochodu otrzymałem ulotkę, reklamującą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us. Myślicie że to bezpieczna oferta, z której należy korzystać? Sądzę, że nie ma drugiej takiej oferty na rynku.
Powrót do góry

99karinka99 

Wysłany: 2015-07-25, 21:32   

Przeglądam globalną sieć internet od kilku godzin a także nie mogę wyszukać żadnego kredytu dla nowych firm, która nie miałaby bardzo restrykcyjnych założeń. Może potraficie mi pomóc, abym otrzymała kredyt na minimum 10 000 pln na 2 lata?
Powrót do góry

777kamil

Wysłany: 2015-07-25, 21:33   

Odebrałem ostatnio połączenie od pełnomocnika jakiejś spółki, proponującej mi kredyt dla firm nowo założonych. Skąd oni wiedzieli, że kilka dni temu rozpocząłem prowadzić własną działalność? Oferta kredytu wydawała nam się warta uwagi, ale dziwne jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?
Powrót do góry

bullly 

Wysłany: 2015-07-25, 21:34   

Jakie papiery musi posiadać właściciel spółki, aby bank dał mu kredyt? W ostatnim czasie w nasze ręce trafił artykuł, w którym ze starannością opisano kredyt dla firm bez zaświadczeń zus a także us. Uważam to za ciekawą propozycją, ale czy rzeczywiście najlepszą a także tak kolorową, jak opisano.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu